Uncategorized

producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie platerowane, czy też złote? Które kupujemy chętniej? Ta walka trwa stosunkowo długo na świecie. W tej chwili spróbujemy rozprawić na ten temat. Nie mniej temat nie będzie to aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Oba rodzaje wyrobów złotniczych mają ciekawe minusy, ale także liczące się zalety użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj wytwarza się takie modele z oczyszczonego srebra. Dlatego właśnie jest sporo droższa. Produkuje się ją przetapiając rudy złota. Jest znacznie bardziej prestiżowa oraz właśnie z tego powodu częściej wybierają ją ludzie z wyższych sfer. Także ważne jest punkt jej prezentacji, zazwyczaj pozostają to galerie z biżuterią. Pozostaje ładnie zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. W takcie jej nabywania nierzadko zainkasujemy śliczne szkatułkę. W jubilerskim salonie obsługa klienta na pewno będzie lepsza i na wyższym poziomie. Biżuteria prawdziwe o czym również nie należy pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – jest z reguły produkowana ze stopów metali nieszlachetnych i plateruje się ją niedużą powłoką metalu szlachetnego. Sztuczne produkty raczej szybko rysują się i ludzie kupują nowe. Ich najwybitniejsza zaleta to oczywiście atrakcyjna wartość produkcji. Niestety mówimy, że potrafi uczulać, z reguły biżuteria z zawartością chromu. Co najważniejsze modele tej biżuterii pozostają wybitnie piękne z uwagi na mieszankę, po prostu zdecydowanie łatwiej ją wyprodukować. Komplety tutaj najczęściej złożone są z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria prawdziwa jest precyzyjniej wykonana oraz nie uczula. Ale pozostaje zdecydowanie w wyższej cenie, co więcej nie ściera się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z kolei modele sztucznej biżuterii pozostają ładniejsze i w niższej cenie. Jaki gatunek jest lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow

Możliwość komentowania producenci-dodatkow.pl została wyłączona