Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Czego pragną kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują obie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują zachowania na zabój pochłoniętego kochanka. Jak bardzo często mówią w połowie potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciach, jednakże z drugiej strony w sekrecie marzą o tym by obecny facet czasami stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co relacja czy atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich są najważniejsze i na nich skup się najmocniej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować często drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona