Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych regionów jest daleko za nimi, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie pokazać nam godne uwagi projekty!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości materiały. W którym miejscu nastał bariera nabywców? Brak potrzebych umiejętności projektujących czy szukający są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Nabywcy zauważając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy innych ubrań klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie zagłębić się w polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym projektantom i innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona